Wysyłka kurierska na terenie całego kraju

Dostawa

do kasy suma: 0,00 zł
Outlet stekowy: idealna propozycja dla miłośników wołowiny i doskonałych okazji
Outlet stekowy: idealna propozycja dla miłośników wołowiny i doskonałych okazji

Outlet stekowy: idealna propozycja dla miłośników wołowiny i doskonałych okazji

Jakie mięso na stek wybrać, aby zapewnić sobie prawdziwe kulinarne uniesienie? Odpowiedź może być tylko jedna: sezonowaną na sucho wołowinę klasy premium! Co zrozumiałe, z wysoką jakością idzie w parze wyższa cena, chociaż... w naszej ofercie znajdziesz pewien wyjątek od tej reguły. Jest nim outlet stekowy – idealna propozycja dla miłośników doskonałej wołowiny i łowców specjalnych okazji. Decydując się na niego, zyskujesz kilkanaście smacznych steków w bardzo atrakcyjnej cenie. W czym takim razie tkwi szkopuł? Outlet stekowy to nasza prawdziwa perełka i cieszy się ogromnym zainteresowaniem koneserów wołowiny, dlatego aby mieć szansę go kupić, musisz wykazać się nieprzeciętnym refleksem i dużą dozą cierpliwości. Dlaczego? Zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu, a wszystko stanie się jasne!

 

Outlet stekowy – kulinarne piękno kryje się wewnątrz

Jako oddani pasjonaci wołowiny dbamy o to, aby zapewniać naszym klientom wyśmienite steki, których jedzenie jest źródłem czystej przyjemności. Z tego powodu ściśle współpracujemy z renomowanym polskim producentem CHOBOT MEAT Jan Ludwiniak, który każdego dnia wycina z sezonowanej na sucho wołowiny setki apetycznych steków, dostępnych później w naszej ofercie. Cały proces pozyskiwania steków odbywa się w sposób rzemieślniczy, co powoduje, że niektóre wycięte ręcznie porcje są nieco cieńsze lub nieco grubsze niż w założeniu. Drobne różnice w docelowej gramaturze steków nie wpływają jednak w żaden sposób na ich walory smakowe czy aromatyczne. W końcu nie szata zdobi człowieka... to znaczy nie kształt świadczy o klasie steka!

W naszej działalności bardzo surowo przestrzegamy zasady mówiącej o tym, by nie marnować doskonałego mięsa, jakim dysponujemy. Jednocześnie nasze steki z poszczególnych kolekcji słyną zarówno z niesamowitego smaku, aromatu oraz przyjemnej tekstury, jak i estetycznego wyglądu. Powstało więc pytanie, jak w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w niewymiarowych końcówkach stekowych kolekcji, które są naturalnym efektem ręcznej produkcji. Do pewnego momentu standardowo trafiały one pod nóż i służyły do tworzenia sezonowanych kawałków wołowych, zwanych również trimmingiem sezonowanym lub wołowiną sezonowaną. Jest to bardzo lubiany przez naszych klientów produkt, który można wykorzystać w kuchni na wiele różnych sposobów, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Czuliśmy jednak, że niewymiarowe końcówki stekowych kolekcji mają ogromną wartość kulinarną, którą warto wyeksponować również w inny sposób. Zrozumieliśmy, że tak naprawdę delikatne odchylenie od oczekiwanej gramatury czy nieco mniej regularny kształt w żaden sposób nie przeszkadza miłośnikom wysokiej jakości sezonowanej wołowiny cieszyć się jej niesamowitymi walorami. Tak powstał outlet stekowy, który okazał się strzałem w dziesiątkę i sukcesem przerastającym nasze najśmielsze oczekiwania.

 

Czym jest outlet stekowy?

Powiedzieć, że nasz outlet stekowy rozchodzi się jak świeże bułeczki, to jak nic nie powiedzieć. Popularność tego produktu jest ogromna i trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, co w sobie zawiera. W ramach outletu stekowego oferujemy zestaw sezonowanych na sucho steków, które są w pełni wartościowymi produktami pod względem walorów smakowych i aromatycznych, ale w pewien sposób odbiegają od przyjętego przez nas standardu pod względem gramatury, np. zamiast przewidywanych 300 g liczą 250 g. Mogą być nieco cieńsze, nieco grubsze lub delikatnie nierówne, ale nadal tak samo smaczne jak ich regularne odpowiedniki. Są najlepszym dowodem na to, że książki nie ocenia się po okładce, a steka po kształcie!

Co wyróżnia outlet stekowy na tle innych zestawów dostępnych w naszej ofercie? Subtelne nierówności w cięciu mięsa schodzą na zupełnie dalszy plan w obliczu atutów outletowych setów, czego potwierdzeniem jest liczba osób, która regularnie klika opcję „powiadom o dostępności” na podstronie poświęconej outletowi i nie może doczekać pojawienia się kolejnej okazji na zgarnięcie tego wyjątkowego pakietu stekowej przyjemności. Przyjrzyjmy się bliżej temu, z czego wynika atrakcyjność naszych outletów stekowych.

 

Spełnienie marzeń łowców promocji

Absolutnym hitem decydującym w dużej mierze o sukcesie naszego outletu stekowego jest niebywale korzystny stosunek jakości do ceny. Szczegółowa zawartość tego jedynego w swoim rodzaju zestawu za każdym razem jest inna, jednak pewne parametry się nie zmieniają. W ramach outletu stekowego zawsze znajdziesz 3 kg bardzo smacznych steków (niekiedy jest to kilkanaście, a niekiedy nawet około trzydziestu sztuk!) w stałej cenie: 313 zł + VAT. Jeśli uda Ci się kupić ten zestaw, to otrzymujesz imponujący pakiet wysokiej klasy steków w cenie minimum 50% niższej niż w przypadku steków gramaturowych. Outlet stekowy to naprawdę złoty interes dla smakosza wołowiny!

Unikalny charakter każdego zestawu outletowego

Każdego dnia nasze steki przechodzą surową kontrolę zarówno pod względem aspektów jakościowych, jak i wizualnych. Rzemieślniczy charakter procesu produkcji powoduje, że część steków cechuje się nieco innymi rozmiarami lub gramaturą, przez co nie trafiają do naszych linii, w jakich mogą znaleźć się wyłącznie idealne produkty. Te steki, które nie zostały zakwalifikowane do tego, by stać się częścią jednej z linii, trafiają do outletu stekowego. Z tego względu skład zestawów outletowych nie jest jednorodny – czasem znajdzie się w nim więcej steków pierwotnie przeznaczonych do linii Special lub Standard, a niekiedy do linii Premium czy Extra Marmur.

Dziennie przygotowujemy zazwyczaj od dwóch do trzech takich outletów – szczęśliwcy, którym uda się je kupić, otrzymują zestaw znakomitych steków w cenie nieosiągalnej w innych warunkach. Tym, do których Fortuna się uśmiechnie, może być pisany np. outlet w przeważającej części złożony ze steków Extra Marmur, za które standardowo musieliby zapłacić znacznie więcej.

Wygodna forma pakowania – przyrządź lub zamroź

Częsty dylemat, z jakim mierzą się osoby, które interesuje wołowina na steki oraz to, gdzie ją kupić, dotyczy wyboru odpowiedniej liczby steków oraz optymalnego zagospodarowania nadwyżek. Zadają one sobie proste pytanie: co zrobić ze stekami w momencie, gdy kupię ich zbyt dużo? Nasz outlet stekowy w pełni rozwiązuje ten problem. Każdy ze steków znajdujących się w takim zestawie jest pakowany osobno i można go bez obaw zamrozić. Na naszej stronie znajdziesz intuicyjną instrukcję tłumaczącą, jak mrozić steki w prawidłowy sposób, aby nie straciły swoich wyjątkowych walorów.

 

Outlet stekowy – trzymaj rękę na pulsie i pomóż swojemu szczęściu

Zasada: kto pierwszy, ten lepszy, ma zastosowanie w wielu obszarach codziennego życia i nie inaczej jest w przypadku naszego outletu stekowego. Liczba zestawów outletowych trafiających na naszą stronę jest w naturalny sposób bardzo ograniczona, co w połączeniu z ich atrakcyjnością sprawia, że znikają z naszej oferty w mgnieniu oka. Oczywiście bardzo nas to cieszy, bo to dowodzi nie tylko doskonałej jakości naszych sezonowanych na sucho steków, ale także opłacalności ekologicznego podejścia i rzemieślniczego charakteru procesu produkcji.

Istnieje duża szansa, że wchodząc na podstronę poświęconą outletowi stekowemu zobaczysz komunikat mówiący o tym, że aktualnie w asortymencie sklepu jest 0 sztuk zestawu outletowego. Nie powinieneś się tym zrażać – kliknij „powiadom mnie o dostępności” i wprowadź swój adres mailowy, a gdy tylko pojawi się u nas outlet, otrzymasz szybką informację, że możesz złożyć zamówienie. W takiej sytuacji musisz wykazać się sporym refleksem. Często już po kilkunastu minutach po wysłaniu powiadomień odbieramy telefony od klientów, którzy dopytują o outlet... tymczasem zgarnął go już ktoś inny. Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i pozwolić losowi się do siebie uśmiechnąć. A jeśli się nie uda? Głowa do góry! Nic nie szkodzi spróbować kolejny raz, a w dodatku, parafrazując znane porzekadło – kto nie ma szczęścia w zamawianiu outletów stekowych, ten ma szczęście w miłości

Jednak nie samą miłością człowiek żyje – gdy serce jest zadowolone, warto zadbać o żołądek, a u nas smacznych steków jest pod dostatkiem. Już bez wyścigów możemy zaproponować Ci różne unikalne linie sezonowanych na sucho steków prosto od polskiego producenta CHOBOT MEAT Jan Ludwiniak. Wśród nich znajdą odpowiednie propozycje dla siebie zarówno miłośnicy chudszych, intensywnie mięsnych steków, jak i osoby ceniące, gdy stek wołowy z bardzo wyraźnym marmurkiem oczarowuje obłędnie kremową konsystencją. W ramach poszczególnych linii dostępne są:

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko outlet stekowy, różnorodne zestawy grillowe, w tym zestawy promocyjne, czy oryginalne linie sezonowanych na sucho steków, ale także wiele innych produktów, które doskonale sprawdzą się w kuchni miłośnika mięsa wołowego. Świeża wołowina klasy premium, smaczne podroby wołowe czy znakomite steki świeżezagłębiając się w naszą ofertę, z pewnością znajdziesz mnóstwo źródeł inspiracji do swoich kulinarnych działań.

Zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium