Wysyłka kurierska na terenie całego kraju

Dostawa

do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin Newsletter

REGULAMIN NEWSLETTERA

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z usług Newsletter świadczonych przez sklep internetowy Steki.pl („Sklep”) dla zainteresowanych klientów. 
 2. Podmiotem świadczącym usługę Newsletter oraz administratorem Sklepu jest  Mateusz Ludwiniak prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Produkcja Handel Doradztwo Mateusz Ludwiniak”, Chobot 15, 05-074 Halinów (dalej: „Administrator”).
 3. Zamówienie usługi Newsletter następuje poprzez wprowadzenie poprawnego adresu poczty elektronicznej (e-mail) w formularzu na stronie internetowej Sklepu, zapoznanie się z Regulaminem, potwierdzenie jego postanowień, naciśniecie aktywnej ikony „Wyślij” oraz kliknięcie linku potwierdzającego rejestrację umieszczonego w przesłanej przez Administratora automatycznej wiadomości na podany adres poczty elektronicznej.
 4. Użycie aktywnego linku potwierdzającego rejestrację powoduje, że adres poczty elektronicznej Użytkownika będzie od tej chwili wykorzystywany w celu realizacji usługi Newsletter. 
 5. Usługa Newsletter świadczona jest nieodpłatnie do chwili rezygnacji ze świadczenia usługi przez użytkownika lub też do chwili zakończenia świadczenia tej usługi przez Administratora, co może nastąpić w dowolnym momencie. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania Newsletteru poprzez kliknięcie stosownego linka znajdującego się w każdej otrzymanej wiadomości Newsletter lub wysyłając takie żądanie poczta elektroniczną na adres sklep@steki.pl
 6. Korzystanie z usługi Newsletter wymaga posiadania komputera lub innego urządzenia z dostępem do sieci Internet, dowolnej przeglądarki internetowej oraz od posiadania aktywnego konta poczty elektronicznej (email).
 7. W ramach usługi Newsletter będziesz otrzymywać wiadomości w formie listu elektronicznego (e-mail) na wskazany przez użytkownika adres, nie częściej niż 1 raz w tygodniu. 
 8. Newsletter będzie zawierał informacje o nowościach, ciekawostkach oraz przepisach z branży spożywczej, jak również ofercie z zakresu oferowanych produktów i usług Sklepu lub podmiotów z nim współpracujących, w tym informacje o aktualnych promocjach lub konkursach. Newsletter może zawierać informacje handlowe w rozumieniu przepisów ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. 
 9. Reklamacje dotyczące usługi Newsletter można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@steki.pl podając przynajmniej opis sprawy, której dotyczy reklamacja, adres poczty elektronicznej (e-mail) podany podczas rejestracji. Rozpatrzenie reklamacji oraz udzielnie odpowiedzi o sposobie jej rozpatrzenia nastąpi terminie czternastu dni od daty otrzymania zgłoszenia. 
 10. Dane osobowe użytkownika są przetwarzane przez Sklep jako administratora danych osobowych wyłącznie w celu świadczenia usługi Newsletter. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu korzystania z usługi Newsletter. 
 11. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”), tj. wykonanie przez Administratora umowy na świadczenie usług dostarczania Newsletter.
 12. Dane osobowe będą udostępniane podmiotom trzecim wyłącznie w celu realizacji usługi Newsletter oraz obsługi administracyjnej i technicznej Administratora, w tym podmiotom odpowiedzialnym za obsługę informatyczną Sklepu oraz świadczonej usługi. 
 13. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi Newsletter. W przypadku rezygnacji z usługi dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte.  
 14. W ramach uprawnień przyznanych przez przepisy o ochronie danych osobowych, podmiot danych ma prawo do: (a) dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania; (b) uzyskania na żądanie kopii danych osobowych przetwarzanych przez Administratora; (c) usunięcia danych osobowych oraz ograniczenia ich przetwarzania; (d) przeniesienia danych osobowych do innego administratora danych osobowych; (e) zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. 
 15. Każdy podmiot danych ma prawo złożenia skargi w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa. 
 16. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z Administratorem: pocztą na adres siedziby Administratora, pocztą elektroniczną na adres sklep@steki.pl. 
 17. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 10.10.2023. Administrator ma prawo dokonać zmiany niniejszego Regulaminu w przypadku zmiany przepisów prawa mających wpływ na świadczenie usług oraz zmiany zakresu lub sposobu świadczenia usługi. O każdej zmianie Regulaminu Administrator poinformuje użytkowników pocztą elektroniczną oraz poprzez publikację na stronie Sklepu. Zmiany wejdą w życie w terminie 14 („czternastu”) dni od dnia wysłania informacji o zmianach. do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium