Wysyłka kurierska na terenie całego kraju

Dostawa

do kasy suma: 0,00 zł
O NAS

Steki.pl, to więcej niż sklep internetowy, to najbardziej wyspecjalizowana w Polsce platforma, służąca do zakupu wyselekcjonowanej jakościowo, polskiej wołowiny premium bezpośrednio spod noża producenta. Steki.pl są owocem wieloletniego doświadczenia w eksporcie mięsa wołowego na rynki UE oraz obsłudze uznanych hoteli i restauracji zarówno w Polsce, jak i Europie. 

 W tym momencie platforma zapewnia możliwość wyboru mięsa wołowego z najszerszej na rynku oferty, począwszy od trzech linii steków sezonowanych, przez steki świeże po elementy wołowe, a na zestawach skończywszy. Tajnikiem powtarzalności najlepszego smaku mięs proponowanych na steki.pl jest selekcja jakościowa, co oznacza, że do sprzedaży trafiają tu tylko niektóre, wybrane przez profesjonalistów części, spełniające najwyższe wymogi hybrydy dwóch klasyfikacji: europejskiej i australijskiej, dobrane w procesie selekcji spośród wielu różnych ras mięsnych.

Zamknięty pod jednym dachem cykl produkcyjny ma kluczowe znaczenie dla odpowiedniego środowiska mikrobiologicznego oraz zachowania ciągu chłodniczego, tak aby dostarczane do Państwa domów steki były zawsze świeże i pachnące. Działamy precyzyjnie, jak? Zamówienie – płatność – cięcie na miarę – dostawa transportem chłodniczym pod wskazany adres.

Zapraszamy do wspólnego gotowania!   

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium